Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:
Technik Analityki Medycznej
Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe- tytuł zawodowy technika analityki medycznej lub licencjata na kierunku analityka medyczna
-mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
Umiejętności:
– obsługa urządzeń laboratoryjnych
– pobieranie krwi,
– umiejętność pracy w zespole

Oferta:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat lub 1/2 etatu.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w sekretariacie Zarządu Szpitala ul. W. Lipa 2, 41-703 Ruda Śląska lub wysłanie ich na adres e-mail: sekretariat@szpitalruda.pl.
Dodatkowe informacje:
tel.: (32) 7795909
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, dostępnych na stronie: www.szpitalruda.pl”