Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. nawiąże współpracę z Lekarzem Okulistą (lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji) celem świadczenia usług medycznych w Oddziale Okulistycznym naszej placówki w Goduli. Forma zatrudnienia i czas pracy do uzgodnienia.

Dodatkowe informacje:
tel.: (32) 7795909 lub (32) 7795931
Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w sekretariacie Zarządu Szpitala ul. W. Lipa 2, 41-703 Ruda Śląska lub wysłanie ich na adres e-mail: sekretariat@szpitalruda.pl.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, dostępnych na stronie: www.szpitalruda.pl”