Zarząd Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Spółka z o.o., 41-703 Ruda Śląska, ul. W. Lipa 2 ogłasza nabór na stanowisko:

Malarz

Oferta: zatrudnienie w ramach umowy o pracę – pełny etat.

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w sekretariacie Zarządu lub wysłanie ich na adres: sekretariat@szpitalruda.pl Więcej informacji pod numerem telefonu: 517871395 lub (32) 3440713.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, dostępnych na stronie szpitalruda.pl”